O nás

„Místo v srdci“ je tím místem, které se probouzí ve chvíli, když se ptáme: „Proč žiju? Jaký má život smysl? Co mám dělat, abych život prožil smysluplně?“ Fyzické i virtuální Místo v srdci vzniklo jako prostor, kde můžete hledat odpovědi nejen na tyto otázky.
Rozvíjí ho Vladimír s Petrou a Lenka.

Jakými tématy se zabýváme?

Všemi tématy, která se neustále opakují na konzultacích. Jak se říká, co člověk, to příběh. U nás strávilo týden ve tmě tisíce lidí. Takže příběhů, otázek a problémů, které jsme probírali na konzultacích, bylo bez nadsázky statisíce.

I když jsme každý jiný, témata, která řešíme, jsou stejná a dají se shrnout do několika hlavních okruhů.  Najít své poslání v životě a dělat práci, která mě baví. Duchovně se rozvíjet. Mít spokojený partnerský vztah. Mít dobré vztahy s druhými lidmi.

Proč do toho jít s námi?

Oba studujeme a Vladimír i vyučuje autentickou kabalu na Mezinárodní akademii kabaly. Jedná se o 6 tisíc let starou moudrost, které se říká také nejstarší věda na zemi. Popisuje, jakým způsobem fungují vyšší přírodní zákony. Jak nás ovlivňují a definují naše životy a jejich cíl. Že jste o kabale neslyšeli? Nebo jste slyšeli, že jde o mysticismus či židovské náboženství? Přečtěte si, co kabala opravdu je.

Máme za sebou 11 let zkušeností a více než 4 500 konzultací 1:1 nejen během pobytů ve tmě a v ústraní.

Pro koho to děláme?

Každý je předurčen dříve nebo později dojít k tomu, že se zeptá na otázku: „Co je smyslem života?“ Posláním Místa v srdci je, abyste našly své „místo v srdci“. Místo, ze kterého se budete rozvíjet.

Věnujeme se také podpoře všech, kteří se v životě určitým způsobem zasekli. Pokud se vám nedaří například najít vaše poslání nebo mít naplněný partnerský vztah, jsme tu pro vás. 

Jak jsme se dostali k tomu, co děláme?

Krátký příběh o Vladimírovi

Do roku 2010 jsem žil materiální život. Podnikat, vydělat peníze, užívat si života. Po dosažení materiálních cílů do mého života nepřišlo štěstí, byť jsem měl vše, co jsem si přál, ale spíš prázdnota. Vyvstala otázka: „Proč to všechno? Co je smyslem mého života?“ Následovalo období hledání odpovědi na tuto otázku a také toho, jak změnit svůj život, abych našel zase jeho smysl a štěstí.

V roce 2013 jsem prošel svým prvním pobytem ve tmě a rozhodl jsem se, že přestanu podnikat a dělat práci, která mi nedává smysl. Našel jsem své poslání v budování Místa v srdci, místa pro osobní a duchovní rozvoj.

V roce 2015 po tom, co jsem se seznámil s mnoha směry osobního a duchovního rozvoje, začínám studovat autentickou kabalu. Vědu, vysvětlující vyšší přírodní zákony a jejich působení na člověka. Díky těmto znalostem člověk začíná chápat a realizovat vyšší smysl života.

Dnes, v roce 2024, více než deset let po změně svého života, se každodenně věnuji tomu, co mě baví, a hlavně má smysl a přínos pro ostatní. Mohu říct, že možnost změnit život, má každý. Ve chvíli, kdy člověk vyjde na cestu změny a pochopí proč, kam a jak směřovat život, začneme žít skutečný život.

Krátký příběh o Petře

Osobním i duchovním rozvojem jsem se zabývala od dětství. Hledala jsem odpovědi na otázku o smyslu života a vzniku světa v nejrůznějších duchovních směrech asi 15 let. Bohužel jsem uspokojivé odpovědi nikde nenašla. Během této doby jsem také vystřídala 3 vysoké školy a několik různorodých zaměstnání. Bylo to náročné období plné změn.

Už jsem si myslela, že patrně hledám něco, co neexistuje, když chci najít ucelenou metodiku, která vysvětluje otázky: „Jak najít své poslání? Jak a proč vznikl život? Jaký je vyšší smysl života? Jak dosáhnout duchovní svět?“ Chtěla jsem tohle hledání několikrát vzdát, ale prázdnota, kterou jsem cítila, když jsem se zabývala pouze materiálním životem, mi to nedovolila.

Pak jsem roce 2019 objevila autentickou kabalu, která mi poskytla odpovědi na všechny mé existenciální otázky. Od té doby studuji každý den a neustále objevuji hloubku této moudrosti. Poznala jsem díky ní i svého manžela Vladimíra a jsem vděčná, že se mohu věnovat rozvoji tak úžasného místa jako je Místo v srdci.

V roce 2024 jsme s Vladimírem ucítili, že nastala čas dát Místu v srdci nový rozměr a předávat naše znalosti a zkušenosti také online formou, aby se dostali k více lidem. Takto vznikl náš nový projekt: Místo v srdci – osobní rozvoj.

Napište nám