kniha Jak být spolu

kniha Jak být spolu

Mít krásný partnerský vztah si přeje každý z nás. Jenže skutečnost mnohdy vypadá jinak.

Jak tento sen proměnit ve skutečnost a žít spolu v radosti den za dnem? Důvod, proč to zatím nefunguje, nehledejme v sobě ani v partnerovi, ale v neznalosti způsobu, jak správně vytvořit spojení mezi mužem a ženou. Tento způsob správného spojení popisujeme v naší knize s názvem: „Jak být spolu“.

Opravdová láska se buduje. Díky knize pochopíte principy, jak na to. Také získáte odpovědi na vaše otázky o vztazích z pohledu vyšších přírodních zákonů. Tedy toho, co po nás příroda chce a jaké vztahy máme mezi sebou vytvořit, aby byly dlouhodobě funkční a cítili jsme s v nich šťastní.

Kniha má 5 částí, 48 kapitol, 125 stran co vás změní

Pojďte s námi nahlédnout do knihy. Klikněte na jednotlivé části a uvidíte tam nejen seznam kapitol, ale také ukázky z knihy.

Kapitoly této části knihy
  • Příběh, který jste možná také zažili
  • Jak funguje příroda
  • Nemusíme měnit sebe ani partnera, jen se správně spojit
  • Kdo jsem já, a proč mám takové touhy?
  • Nestydět se za své touhy
  • Touhy ve vztahu
  • Co je důležité pro partnera udělat důležité pro mne
  • Jak se zbavit tužeb, které ubližují mně a případně i vztahu?
  • Já se starám o tebe a ty o mě
  • Praktická cvičení pro partnery na závěr kapitoly
Ukázka z kapitoly Touhy ve vztahu „Touha potěšit se, naplnit se je hybatelem všech činností, kterými se zabýváme a všeho co chceme. Každý, ale přijímá naplnění z něčeho jiného. Partneři jsou jako dva odlišné světě, které jsou od sebe více či méně vzdálené. Například řekněme, že muž chce na dovolenou do hor a partnerka chce na dovolenou k moři. Co nás dělí? Odlišnost naší egoistické touhy po naplnění sebe sama. Protože oba máme své odlišné touhy a navíc jednáme z ega, tedy toužíme primárně po tom, abych si touhu naplnil a uspokojil sebe, není divu, že dochází k hádkám, nedorozuměním a rozchodům. Proč se dva milují na začátku vztahu? Miluji by se dalo interpretovat: “Když pro mě děláš to, co si přeji a naplňuješ mé touhy, pak tě miluji…“

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Přepnout – obsah

Chcete mít naplněný partnerský vztah? 

Kupte si knihu v předprodeji za zvýhodněnou cenu

pošleme Vám ji červenci 2024

699 Kč

Vladimir a Petra

Od roku 2013 inspirujeme a pomáháme. Více než:
🌑 2 300 účastníků pobytů ve tmě
👫 4 500 konzultací
📖 16 300 stažených ebooků
👩‍👩‍👧‍👦 350 účastníků kurzů

❤️ Objevte s námi své Místo v srdci ❤️ 

Napište nám